Contactgegevens

Mark Atnext

Mark Wilmer

Directeur - Verkoop en tourneeplanning

mark@atnext.nl
010 593 74 80
Geert Atnext

Geert Hoes

Verkoop en tourneeplanning

geert@atnext.nl
010 593 74 80

Lizzy Atnext

Lizzy Schuerman

Manager marketing en publiciteit

lizzy@atnext.nl
010 593 74 80
Afbeelding_Oriana

Oriana Winters

Marketing en publiciteit

oriana@atnext.nl
010 593 74 80

Website foto Laura de Vries

Laura de Vries

Marketing en publiciteit

laura@atnext.nl
010 593 74 80
Suzanne Atnext

Suzanne Vermeulen

Theateradministratie

suzanne@atnext.nl
010 593 74 88

Website foto Job Ossel

Job Ossel

Financieel medewerker

job@atnext.nl
010 593 74 90